هاست لینوکس

سرویس هاست لینوکس معمولی جهت ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور است که کدنویسی و برنامه نویسی آن بر پایه سیستم عامللینوکس و با زبان های برنامه نویسی php یا CGII یا پرل و … می باشد. سرورهای این نوع سرویس، همگی در بستر شبکه ای دیتاسنتر هاست ایران در داخل ایران میزبانی می شوند و از کنترل پنل cpanel در ایران استفاده می کند و وب سرویس آن آپاچی می باشد

هاست لینوکس ویژه

سرویس های هاست لینوکس ویژه یا سازمانی جهت ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور است که برای سایت هایی با برنامه نویسی php یا perl یا CGI مناسب می باشد. مزیت هاست لینوکس ویژه نسبت به سرویس هاست لینوکس معمولی، استفاده بیشتر منابع ram و cpu سرور و استفاده از وب سرویس لایت اسپید است و به مراتب از آپاچی سریع تر می باشد. این سرویس در بستر شبکه ای دیتا سنتر هاست ایران در داخل ایران میزبانی می شوند.

کنترل پنل لینوکسی سی پنل یا به اختصار CP را می توان محبوب ترین و مشهور ترین کنترل پنل در دنیای میزبانی وب دانست , دلیل محبوبیت این کنترل پنل آمریکایی تنها امکانات آن نیست بلکه رابط گرافیکی کاربر پسند و پشتیبانی پاسخگو و … است که این کنترل پنل را به محبوب ترین کنترل پنل جهان تبدیل کرده است.

محیطی ساده و کاربر پسند

ابزار های متنوع و کارآمد

ایجاد حساب ایمیل جدید به راحتی

راحتی ایجاد و مدیریت پایگاه داده

سرویس میزبانی لینوکس ایران جهت ارائه خدمات به وبسایت هایی میباشد که کد نویسی و برنامه نویسی انها بر پایه سیستم عامل لینوکس و یا زبان های برنامه نویسی php , cgi , perl و … هستند. سرور ها در دیتاسنتر فناوا با کنترل پنل حرفه ای cPanel و وب سرور Nginx ارائه میشود. سرور های لینوکس تگراهاست از پایه توسط کارشناسان متخصص پیکربندی و امن شده اند. در سخت افزار این سرور ها از هارد های SAS همراه با RAID 5 سخت افزاری استفاده شده است که این امر باعث شده که سرعت مناسب تر و امنیت بهتری نسب به هاست های دیگر داشته باشد .

انعطاف پذیر ترین و قوی ترین وب سرور در فضای اینترنت Apache می باشد. این وب سرور به خودی خود از بهترین عملکرد برخوردار نیست ولی در تلفیق آن با وب سرور nginx وcache server‌ شاهد افزایش چشگیر سرعت لود سایت و کاهش میزان مصرف منابع خواهیم بود . نتیجه: سرعت بارگذاری تا ۲ برابر بیشتر از هاست های معمول.

تهیه ی نسخه های پشتیبان روزانه از تمامی سایت ها و نگهداری آن ها تا سی روز گذشته, کاربران را آسوده خاطر می کند که داده ای را هیچگاه از دست نخواهند داد. علاوه بر آن می توانند در هر زمان بدون نیاز به درخواست از پشتیبانی و با دسترسی به کنترل پنل خود بک آپ مورد نظر را بازگردانی یا دانلود کند

هاردهای سرورهای تگرا هاست از طریق Raid سخت افزاری به هم متصل شده اند که با بهره گیری از Raid Cache , نهایتا سرعت تبادل اطلاعات را تا ۵ برابر نسبت به هاردهای SSD و ۱۰ برابر نسبت به هاردهای SATA افزایش داده اند . این امر احتمال از دست رفتن اطلاعات را تا درصد بسیار زیادی کاهش می دهد .